Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 7kg

Cena

Cena

  • 28,00 zł - 599,00 zł

Strona główna

Odkryj przyszłość ogrzewania dzięki naszej szerokiej gamie grzejników na podczerwień i promienników IR! Dołącz do rewolucji w ogrzewaniu! Wybierz grzejniki na podczerwień i promienniki IR, które łączą innowacyjność, efektywność i komfort. Odkryj przyszłość już dziś! Oto dlaczego warto zainwestować w tę innowacyjną technologię:


🔥 Grzejniki na Podczerwień - Ciepło na Życzenie: Nasze grzejniki na podczerwień to rewolucyjne źródło ciepła, które dostarcza komfort termiczny bez straty energii. Zastosowanie tej technologii oznacza szybkie nagrzewanie powierzchni i obiektów, a nie powietrza, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Dzięki eleganckim i nowoczesnym designom, nasze grzejniki doskonale wkomponują się w każde wnętrze, tworząc jednocześnie przyjemny klimat.


💡 Promienniki IR - Ogrzewanie Bez Kompromisów: Nasze promienniki IR zapewniają wyjątkowy komfort cieplny, działając na zasadzie emitowania promieniowania podczerwonego, podobnego do promieni słonecznych. To nie tylko efektywne źródło ciepła, ale także oszczędność energii. Bez względu na to, czy potrzebujesz ogrzać przestrzeń biurową, salon, sypialnię czy nawet taras, nasze promienniki IR oferują doskonałe rozwiązanie.

Strona główna

Aktywne filtry

  • Nowy

Strona główna

GRZEJNIK NA PODCZERWIEŃ IR PROMIENNIK 1200W WIFI

Na magazynie
Panel grzewczy IR 1200W wykorzystuje nowoczesną metodę ogrzewania energią dalekiej podczerwieni (FIR), dbając o Twoje zdrowie, wygodę oraz portfel. Wygląd "ultra slim" oraz nowoczesny design dopełni wystrój każdego pomieszczenia. Zestaw jest gotowy do montażu na ścianie, suficie a dzięki nóżkom dostępnych u nas możesz go postawić w dowolnym miejscu.
Cena 548,00 zł
  • Nowy

Grzejnik 720W

GRZEJNIK NA PODCZERWIEŃ IR PROMIENNIK 720W WIFI DOTYK

Na magazynie

Panel grzewczy IR 720W wykorzystuje nowoczesną metodę ogrzewania energią dalekiej podczerwieni (FIR), dbając o Twoje zdrowie, wygodę oraz portfel. Wygląd "ultra slim" oraz nowoczesny design dopełni wystrój każdego pomieszczenia. Zestaw jest gotowy do montażu na ścianie a dzięki nóżkom dostępnych u nas możesz go postawić w dowolnym miejscu.

Cena 388,00 zł
  • Nowy

Strona główna

GRZEJNIK NA PODCZERWIEŃ IR PROMIENNIK 720W WIFI

Na magazynie
Panel grzewczy IR 720W wykorzystuje nowoczesną metodę ogrzewania energią dalekiej podczerwieni (FIR), dbając o Twoje zdrowie, wygodę oraz portfel. Wygląd "ultra slim" oraz nowoczesny design dopełni wystrój każdego pomieszczenia. Zestaw jest gotowy do montażu na ścianie, suficie a dzięki nóżkom dostępnych u nas możesz go postawić w dowolnym miejscu.
Cena 368,00 zł
  • Nowy

Strona główna

GRZEJNIK NA PODCZERWIEŃ IR PROMIENNIK 360W WIFI DOTYK

Na magazynie

Panel grzewczy IR 360W wykorzystuje nowoczesną metodę ogrzewania energią dalekiej podczerwieni (FIR), dbając o Twoje zdrowie, wygodę oraz portfel. Wygląd "ultra slim" oraz nowoczesny design dopełni wystrój każdego pomieszczenia. Zestaw jest gotowy do montażu na ścianie a dzięki nóżkom dostępnych u nas możesz go postawić w dowolnym miejscu.

Cena 328,00 zł